Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

INT

KONSTRUKTÉR/KA - STATIK

Przedsiębiorstwo:
CS-CONT
Miejscowość:
Zlaté Hory
Dział:
PRODUCTION

Do nově připravovaného vývojového týmu hledáme zkušeného konstruktéra, statika se zkušenostmi v oboru ocelových konstrukcí.

Popis pracovní pozice:

  • spolupráce na vývoji nových konstrukčních detailů obytných kontejnerů
  • tvorba konstrukčních detailů v souladu s evropskými standardy
  • spolupráce s technologickým a konstruktérským oddělením při vývoji nových konstrukčních detailů
  • komunikace s hlavním vývojovým centrem v mateřské společnosti (Rakousko)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru konstrukce a statika staveb
  • praxe v podobném oboru výhodou
  • tvůrčí přístup
  • dobré komunikační a písemné schopnosti
  • kreativitu a analytické myšlení
  • znalost výpočetních softwarů na bázi metody konečných prvků
  • znalost výpočetních softwarů SCIA Nemetschek
  • znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • zázemí prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • odpovídající mzdové podmínky
  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
  • možnost závodního stravován
V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: [email protected] Nebo volejte: Petra Kmínková, tel.: 735 753 382