Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

INT

LEAN MANAGER - Industrial Engineering

Przedsiębiorstwo:
CS-CONT
Miejscowość:
Zlaté Hory
Dział:
Industrial
Engineering

Hledáme schopného Lean managera do dynamické společnosti.

Náplň práce:

  • aktivní interní komunikace,
  • svolávání porad s odborníky z jednotlivých oddělení a hledání nejoptimálnější a nejefektivnější řešení,
  • podávání návrhů na zlepšení,
  • aktivní zjišťování informací k dané problematice související se zadaným úkolem a efektivní určování priorit, tak aby úkol byl v co nejkratším termínu splněn,
  • řízení projektů v oblasti průmyslového inženýrství zaměřené na zlepšování procesů v organizaci,
  • analýza a optimalizování výrobních a nevýrobních procesů v organizaci,
  • identifikace a eliminace plýtvání v procesech organizace,
  • spolupráce při zavádění norem spotřeby práce na pracovišti,
  • návrh nových pracovních postupů na zvýšení efektivity výroby a produktivity práce v rámci organizace,
  • kontrola úspěšnosti nástrojů průmyslového inženýrství v organizaci pomocí KPI,
  • podílení se na kalkulacích finanční návratností přijatých opatření,
  • pravidelný report výsledků.

Požadujeme:

  • nebát se jít za svým cílem,
  • znalost metody štíhlé výroby (Kaizen, Lean, Six Sigma, plýtvání, 5S, TPM, řízení projektů, Ishikawa…),
  • SŠ s maturitou nebo VŠ,
  • flexibilitu, komunikační a organizační dovednosti,
  • ŘP skupiny B,
  • znalost balíku MS Office podmínkou,
  • znalost AJ, NJ velkou výhodou, není podmínkou.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání,
  • zázemí prosperující společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnanecké benefity,
  • odpovídající mzdové podmínky,
  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu,
  • možnost závodního stravování.
LEAN MANAGER

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: [email protected]

Nebo volejte: Petra Kmínková – náborový pracovník, tel.: 735 753 382