Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

INT

TEAM LEADER

Przedsiębiorstwo:
CS-CONT
Miejscowość:
Zlaté Hory
Dział:
PRODUCTION

Náplň práce:

  • dodržování 5S,
  • školení zaměstnanců na výrobní procesy,
  • pravidelná kontrola plnění normy a dodržování výrobního plánu,
  • organizace práce a rotace zaměstnanců,
  • zadávání úkolů směřujících k odstranění neshody,
  • správa výrobních dat v informačním systému.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, případně SOU s praxí ve výrobě,
  • přirozené vůdčí schopnosti,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • analytické myšlení,
  • tvůrčí schopnosti,
  • orientace v technických výkresech výhodou,
  • Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint,
  • znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání,
  • zázemí prosperující společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnanecké benefity,
  • odpovídající mzdové podmínky,
  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu,
  • možnost závodního stravování.
V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: [email protected] Nebo volejte: Petra Kmínková, tel.: 735 753 382