Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT
Industrial-enginering

Industrial Engineering

Automation

Automatizace

Z pohledu industrializace stavby kontejnerů jde o krok směrem ke zvyšování produktivity práce nejen při obtížně zvládnutelných výrobních úkonech. Při stavbě kontejnerů může být automatizovaně řízený robot hlavní součástí částí výroby; může buď spolupracovat s člověkem, nebo člověka plně nahradit v mnoha činnostech. Automatizace a robotika velmi úzce souvisí s moderní elektronikou, mechanikou a ovládacím softwarem.

V CS-CONT již několik let v rámci investic nahrazujeme obtížně zvládnutelné a kontinuální procesy robotickými zařízeními.

Vývoj

Vývoj

Při vývoji produktu a celkovému vylepšování výroby obytného kontejneru se tým Industrial Engineeringu zaměřuje na zeštíhlení procesu výroby, také na správně zvolené výrobní technologie.

Vývoj kontejneru zahrnuje celkové zvýšení kvality zpracování, tím i životnosti, také zlepšení všech užitných vlastností. Vývoj, zejména u sériové výroby obytných kontejnerů je velmi důležitou součástí pro upevnění pozice na trhu.

Mladý tým

Mladý tým

CS-CONT, nejen na oddělení Industrial Engineering, zaměstnává mladé a perspektivní kolegy, kteří svými navrhovanými koncepcemi přináší nový náhled na výrobní proces. Mladý kolektiv může významným způsobem zvýšit využití poznatků z vývoje ve výrobě obytných kontejnerů.
Moderní technologie

Moderní technologie

Průmyslová výroba vyžaduje využití nové a moderní technologie. Při vývoji nových produktů je moderní technologie nutností pro zavedení nových prvků kontejneru. Moderní technologie jsou již nedílnou součástí každodenního života ve 21. století a v CS-CONT ji vnímáme. Implementace nových a moderních technologií je cílem pro příští časové období, kde plánujeme ještě větší důraz na jejich implementaci.