Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT
Working at CS-Cont

Práce ve společnosti CS-CONT

Finanční výhody
Nadprůměrné ohodnocení, výkonostní a věrnostní bonusy, jiné hmotné a nehmotné odměny
Obědy
V naší jídelně nabízíme našim zaměstnancům teplá jídla. Každý den se připravují 3 různá menu. Příležitostně nabízíme i speciální menu.
Flexibilní pracovní doba
Flexibilní pracovní doba pro zaměstnance v kanceláři. Ve výrobě mají zaměstnanci možnost úpravy směny a pracovní doby. Přesčasy lze využít jako náhradní volno.
Transparentní komunikace
Otevřené dveře u generálního ředitele, mobilní intranetová aplikace a informační koutky s monitory jsou jen některé z nástrojů, které používáme k transparentní komunikaci, k předávání informací a ke spojení s našimi zaměstnanci.
Drobné pozornosti
Vážíme si našich zaměstnanců. Pořádáme pro ně různé akce, např. jednou ročně Rodinný den CS-CONT. Myslíme na ně při různých příležitostech. Zaměstnanci dostávají dárky k narozeninám, na Vánoce, k Mezinárodnímu dni žen a mužů.

Nezapomínáme na zaměstnance ani při ostatních významných událostech (narození dítěte, svatba apod.). Snažíme se cílit i na posílení imunity našich zaměstnanců a proto jim v době zvýšeného výskytu chřipkových onemocnění zajišťujeme vitamínové balíčky.
Profesní rozvoj
Vzdělávací systém pro technicko-hospodářské pracovníky je navržen tak, aby vyhovoval individuálním potřebám každého zaměstnance s ohledem na výkon jeho práce, aby objevoval a využíval potenciál a talent každého zaměstnance a do budoucna systematicky rozvíjel jeho dovednosti.

Zaměstnávání

Aktuální pracovní nabídky

Zjistit více