Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT
[key=firmenstandort]

O nás

CS-CONT s.r.o. je expandující a dynamická společnost, která s více než 630 zaměstnanci vyrábí přes 17 000 kontejnerů ročně a řadí se k nejvýznamnějším zaměstnavatelům okresu Jeseník.

Stabilita - Dlouhá tradice - Trvalý rozvoj - Pozitivní energie

Kancelářská kontejnerová sestava

Základní modulová jednotka, nazývaná hovorově "kontejner" může být integrována do sestavy, ve které může plnit spoustu různých funkcí. Naše kontejnerové sestavy se po celém světě využívají jako obchody, školy, mateřské školky, hotely, prodejny, byty a prázdninové apartmány, nemocnice, sportovní zařízení a mnoho jiného.

Našich více než 630 zaměstnanců vyrábí ročně přes 17.000 kontejnerů, které se prodávají a pronajímají po celé Evropě pod značkou našeho majitele, společnosti CONTAINEX.

Společnost CONTAINEX Container - Handelsgesellschaft m.b.H. je součástí WALTER GROUP, jedné z nejúspěšnějších soukromých koncernových společností v Rakousku. Našemu výrobnímu závodu toto partnerství umožňuje soustředit se na to podstatné, a to na výrobu mobilních prostorových řešení.
[key=kurz_gruendung_trafen_entscheidung_fenster]
CS-Cont
Stabilní pozice na mezinárodních trzích je především výsledkem dlouhodobé spolupráce s našimi partnery a dodavateli, protože klademe velký důraz na spokojenost a kvalitu dodávaných výrobků a dodržování dohodnutých závazků. Naši zákazníci oceňují naši individuální flexibilitu a variabilitu našich produktů.