Zu Ihrer Landesversion wechseln

INT

INT

KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉRKA - Industrial Engineering

Společnost:
CS-CONT
Místo:
Zlaté Hory
Oddělení:
Industrial Engineering

Náplň práce:

  • zpracování, řízení a vedení projektů
  • tvorba projektové a výrobní dokumentace v AutoCAD a Solid Edge
  • spolupráce s technologií při optimalizaci výroby
  • konstrukce přidělených produktů dle plánu

Požadujeme:

  • analytické myšlení
  • tvůrčí přístup
  • vzdělání SŠ
  • praxe ve výrobě výhodou
  • uživatelská znalost balíku MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • znalost německého jazyka velkou výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • zázemí prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • odpovídající mzdové podmínky
  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
  • možnost závodního stravování

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: [email protected] Nebo volejte: Petra Kmínková, tel.: 735 753 382
Pro uchazeče